wtorek, 10 stycznia 2017

Zapraszam do oglądania

Dawno nic nie zamieszczałam, ale ostatnio poświęcam cały swój czas drugiemu mojemu blogowi fotograficznemu. Podjęłam na nim wyzwanie 365-day challange i każdego dnia zamieszczam tam jedno zdjęcie. Żeby nie było tak łatwo temat na każde zdjęcie czerpię z kalebdarza, który jest jednocześnie wyzwaniem na każdy dzień. 

Zapraszam do oglądania i komentowania: http://foteska.blogspot.com. Zawsze przydadzą mi się jakieś konstruktywne uwagi. Poniżej dwa przykłady moich prac:


foteska, kinga lubawa
365-day challange - Blue

foteska, kinga lubawa
365-day challange - Cold

9 komentarzy:

 1. Fantastyczny ten blog, czasem do niego wracam. Uwielbiam Twoją kolorystyke, strasznie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło, Zapraszam częściej.

   Usuń
 2. Również bardzo podobają mi się Twoje fotografie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawe ujęcia - zajrzę na drugi blog:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Śliczne! Życzę powodzenia w dalszym rozwoju :)
  ludziesamotni.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny pomysł ze zdjęciami przez 365 dni na konkretny temat, to jest dopiero wyzwanie! Bo co innego zrobić przez 365 dni każdego dnia zdjęcie a co innego gdy trzeba ogarnąć 365 tematów. Sama bym z chęcią wzięła udział ale u mnie to nierealne czasowo, musiałabym wziąć urlop w pracy ;) Trzymam kciuki i będę podglądać Twoje poczynania :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wbrew pozorom to nie zajmuje aż tyle czasu. Zawsze dzień wcześniej sprawdzam co tam mam na następny dzień i szukam tego w najbliższym otoczeniu, w domu, zwierzętach, dzieciakach.... Polecam to nie jest takie trudne

   Usuń
  2. W tym roku to już raczej za późno, choć wiem, że brzmi to jak wymówka ;) zastanawiam się, dojrzewam i czuję, że projekt 365 jest moim nowym celem ale raczej na następny rok :)

   Usuń